Jak zrozumieć mężczyznę czyli o czym naprawdę myślą mężczyźni

Category: Publikacje 76 1

Czy wiesz jak zrozumieć mężczyznę i odkryć jak ważna jest prawdziwa przyjaźń w Twoich relacjach z NIM? Czy wiesz, że mężczyźni są tak naprawdę bardzo nieskomplikowanymi jednostkami?

Czy chcesz umieć wykorzystywać mężczyzn tak aby oni tego nie zauważali i osiągać wszystko czego pragniesz?

Gdy będziesz potrzebowała przenieść ciężkie meble, kupisz lodówkę, pralkę czy cokolwiek innego, Twoi mężczyźni-przyjaciele będą się „zabijali”, by Ci pomóc. Kiedy będziesz chciała, żeby mąż wyręczył Cię wyjątkowo z obowiązków domowych – wystarczy, że użyjesz odpowiednich słów!

Kiedy będziesz przygnębiona, wystarczy jeden telefon, a Twoje przygnębienie zniknie jak kamfora. Swoje związki będziesz zaczynała od przyjaźni, a to znakomicie będzie rokowało na przyszłość. Nawet rozstając się, będziesz w stanie zachować przyjaźń ze swoim byłym partnerem. Zdecydowanej poprawie ulęgną Twoje relacje z bratem, ojcem, wykładowcą, czy szefem i staną się bardziej przyjacielskie, bardziej otwarte i zdecydowanie bardziej przyjemne niż dotychczas, a wszystko dlatego, że wiesz, jak tego dokonać.

PAMIĘTAJ!
Prawdziwy przyjaciel:

 • Nie pozwoli, byś czuła się samotnie
 • Nie pozwoli, byś czuła się źle czy przygnębiona.
 • Pocieszy Cię, ilekroć pocieszenia będziesz potrzebowała.
 • Zmotywuje Cię, ilekroć motywacji będziesz potrzebowała.
 • Wesprze Cię, ilekroć wsparcia będziesz potrzebowała.
 • Nie zawiedzie Cię, gdy liczyć będziesz na niego.

Już teraz poznaj WSZYSTKIE tajemnice, jakie są niezbędne, by pozyskać przyjaźń dowolnego mężczyzny!

Sześć powodów dla, których powinnaś przeczytać książkę „Tajemnice Męskiego Umysłu”

 1. By zyskać przyjaźń swojego ojca.
 2. By zyskać przyjaźń swojego brata.
 3. By zyskać przyjaźń swoich współpracowników.
 4. By zyskać przyjaźń swojego szefa.
 5. By zyskać przyjaźń dowolnie wybranego przez Ciebie mężczyzny.
 6. I w końcu, by zyskać przyjaźń swojego męża!


To jedyny taki poradnik dla kobiet, które chcą poznać sekrety mężczyzny.

Opinie:

Aleksandra Schwichtenberg
Ta książka bardzo pomogła mi zrozumieć męskie myślenie. Teraz niektóre zachowania mężczyzn już mnie nie ranią, tak jak to było kiedyś. Gdyby nie ta książka nie wiedziałabym jak naprawdę żyć z mężczyznami. Jak każda kobieta chcę dobrze…Ale kobiece i męskie myślenie zdecydowanie się różni, dlatego bez dokładnego zrozumienia męskiego umysłu, ciężko zobaczyć skutki własnego wysiłku włożonego w relacje damsko-męskie.

Odkąd, dzięki tej książce, zrozumiałam na czym to wszystko polega, mogę lepiej pomagać mężczyznom i dostawać to, czego potrzebuję. Jestem szczęśliwsza, gdyż nie tylko rozumiem mężczyzn ale również żyje mi sie lepiej i łatwiej, a do tego widzę, że mężczyźni wokół mnie są tez są bardziej zadowoleni i spełnieni. A czy może być coś ważniejszego w życiu od szczęścia i zadowolenia własnego oraz ludzi wokół? Dla mnie to jest najważniejsze, dlatego jestem bardzo zadowolona z zakupu tejże pozycji. Choć ma ona jedną wadę… Ta książka jest zdecydowanie za krótka!

Jadwiga Okulus
Książka w interesujący i ciekawy sposób opisuje sposób męskiego myślenia i zachowania w różnych sytuacjach. Pisana jest przystępnym językiem. Zawiera praktyczne wskazówki w relacjach kobiet z mężczyznami, zarówno z dorosłymi, jak i tymi młodszymi np. matka – syn. Polecam, jako ciekawą lekturę i poradnik na przyjaźń damsko – męską i nie tylko =)

Wioleta
Bardzo interesująca książka, pozwoliła mi spojrzeć na mojego mężczyznę nieco inaczej…polecam wszystkim kobietom które kochają swojego życiowego partnera i które chcą dobrze żyć z facetami.

Pozytywnie zaskoczona
O mężczyznach napisano wiele książek, ale ja nadal szukałam bo czułam że to nadal „nie to” – czego mi brakowało w zrozumieniu mężczyzny. Po tę sięgnęłam również, ale z wielkim niepokojem, że będzie to kolejne rozczarowanie. Przewertowałam pobieżnie – czy warto się zagłębiać i tracić czas. I oniemiałam (a muszę sie przyznać że byle co mnie nigdy nie zadowala. Nareszcie znalazł się ktoś, kto prosto i przystępnie opisał naturę faceta :) mało tego, dał również receptę na uzdrowienie relacji zepsutych brakiem wzajemnego zrozumienia kobiety i mężczyzny – receptę prostą i łatwą w użyciu. Jakie wszystko stało sie nagle proste i jasne.

Jestem pod wielkim wrażeniem przeczytanej książki i pełna podziwu dla autora za jego umiejętność przekazywania wiedzy tak by się było zrozumianym. Polecam tę publikację, bardzo gorąco polecam. Dodam tylko jeszcze od siebie, iż wskazówki tu zamieszczone po części znam i stosuję – oczywiście wbrew opinii większości kobiet i bardzo cieszy mnie fakt iż moja intuicja dobrze mnie prowadzi.

To jedyny taki poradnik dla kobiet, które chcą poznać sekrety mężczyzny.

Podobne wpisy

One thought on “Jak zrozumieć mężczyznę czyli o czym naprawdę myślą mężczyźni

 1. ekatek

  To działa :) No udało mi się po przeczytaniu tego eboka dogadać z moim chłopakiem, fajnie, super. No to teraz będzie tak jak ja chcę aby było. Dziewczyny polecam wam tą wiedzę, przydaje się a życie lepsze się staje. 😀

Dodaj komentarz